Bóle brzucha pod żebrami i kłucie w klatce piersiowej

witam, od bardzo dawna mam dziwne bóle brzucha mianowicie zacznę od tego ,że nie jem rzeczy ciężkich,smażonych i zawierających tłuszcz (zalecenia lekarza), natomiast po niektórych produktach odczówam bóle brzucha pod rzebrami z lewej i prawej strony do tego dosyć często jakby nerki i kłócie w klatce piersiowej , badania moczu ,krwi i cała reszta niby są w normie, miałam nadżerki żołądka ale kolejna gastroskopia nic już nie wykazała proszę o odp co to może być i jakie badania wykonać,dziękuję

Małgorzata Panek

Czy wykonywane było USG jamy brzusznej? Bóle o charakterze kłującym mogą być związane ze stresem. Tym niemniej celem wykluczenia chorób przewodu pokarmowego proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam