Bóle głowy przy stosowaniu estrogenów

jestem po usunięciu jajników i macicy.biorę estrogeny.czy jest możliwe przedawkowanie leku? zaraz po operacji brałam żel Estrogen ,po 5 m-cach miałam bóle głowy i wzrost RR, odstawiłam lek i wszystko wróciło do normy.miesiąc temu dostałam tabletki i po 4 tyg. znów bóle głowy więc przerwałam i lepiej się czuję.Czy mogę hormony przyjmować np.co 3 dni? czy to znaczy że mój organizm nie potrzebuje takiej dużej ilości estrogenów?(przyjmuję najmniejsze dawki jakie są produkowane)

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
takie zmiany dawek należy przedyskutować z lekarzem prowadzącym- który zna Panią najlepiej.