Bóle kolana przy większym wysiłku

Dzień dobry. Zmagam się z problemem w kolanie od ponad 3 lat. Przy większym wysiłku czy przy bieganiu okropnie mnie boli. Ciągle mam skrecony staw kolanowy. Raz lekarze stwierdzają rozdarcie lekotki pozniej nagle to znika,następnie zbiera mi się w kolanie płyn. Pozniej po rehabilitacji znika. Ale nadal bardzo mnie boli. Robiłam rezonans magnetyczny ale na nim też nic nie wykazali. Co mam robic jeśli każą mi pójść na operację ale w szpitalu każą się wstrzymać ???

Witam,
Opisywane przez Panią dolegliwości wskazują na poważniejszy problem dotyczący stawu kolanowego. Sugeruję konsultację ortopedyczną, ewentualne ponowne badanie rezonansem magnetycznym bądź wykonanie USG i podjęcie decyzji odnośnie leczenia ( wydaje się,że artroskopia stawu kolanowego będzie konieczna ).
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia