Bóle kości i stan po wszczepieniu bajpasów i operacji kręgosłupa

Witam serdecznie mam 49 lat jestem kobietą .Ogólnie jestem po operacji kręgosłupa która była w 2003 roku z powodu przepukliny jądra miażdżystego.3 lata temu miałam operację bay pasów.Od jakiegoś czsau mam okrpne bóle kości dosłownie wszędzie a najbardziej bioder i przy tym mam gorączke.Będę wdzięczna za odpowiedź.

Marta Mielniczuk

Witam, uogólnione bóle kości z towarzyszącą gorączką bezwzględnie wymagają diagnostyki. Proszę udać się do lekarza POZ. Pozdrawiam serdecznie.