Bóle miejsc intymnych, powiększone węzły chłonne, krwawienie z dróg rodnych

Około 3 dni temu podczas mycia miejsc intymnych poczułam ból, który niedługo po kąpieli ustał. Później powiększyły się węzły chłonne na szyi i pachwinach, ale nie towarzyszyły temu żadne inne bóle, dziś zauważyłam, że z pochwy wydziela się śluz, w którym znajduje się krew i jest brązowy. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne i wczoraj wzięłam ostatnią więc okres powinien pojawić się w czwartek (tak jak zawsze). Nie czuje żadnego pieczenia ani świądu, jedynie co jakiś czas ból jajnika.

Witaj.
Poczekaj na koniec krwawienia. Jeśli przy nowym opakowaniu nic się nie będzie działo - nie ma problemu.
Jednak jeśli masz wątpliwości zawsze zgłoś się do swojego lekarza.
Pozdrawiam.