Bóle nóg i pleców oraz obniżony nastrój

Witam, od prawie roku bolą mnie nogi i plecy oraz mam troche obnizony nastrój. Chciałbym spytac czy mogą być to bóle somatyczne związane ze stresem? Jeżeli tak to jak wygląda leczenie i ile może trwać? Dodam, że wyniki badań mam dobre(krew i mocz), także rezonans kręgosłupa nic nie wykazal, wiec nie wiem skad moga sie brac te bóle. Są uciążliwe i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Prosze o odpowiedz.

Witam,
jeżeli są to bóle nericowe,zachęcam do podjęcia psychoterapii,gdzie sygnały z ciała nauczy się pan odczuwać,jako emocje/np.oporu,lęku,przeciązenia/ a następnie stosować te emocje,by nie dopuścić do niekorzystnych wyborów życiowych w przyszłości.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza