Bóle nóg, kości a reumatyzm w rodzinie

Witam,Dwa lata temu zauważyłam, że na zajęciach w-fu strasznie bolą mnie nogi, kości, kolana, moje OB. Wynosiło wówczas 58. Jednak wykluczono u mnie reumatyzm, na który choruje moja mama. W grudniu 2013 roku moja waga wynosiła 52 kg przy wzroście 170 cm. Byłam bardzo szczupła. W marcu zaczęłam bardzo źle się czuć, miałam bóle głowy, puchły mi nogi, kostki, twarz, przytyłam 11 kg (7 kg w ciągu 3 tygodni). Oczywiście konsultowałam się z lekarzem, dostałam nawet zwolnienie z uczelni, ponieważ

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie skończyła Pani wypowiedzi, co utrudnia odpowiedź na pytanie. Jeśli jednak opisane objawy się utrzymują warto powtórzyć badania reumatologiczne.