Bóle odcinka lędźwiowego i złe samopoczucie rok po porodzie

Witam, jestem 22-letnią mamą rocznej córeczki. Po porodzie zaczął mnie boleć odcinek lędźwiowy, lekarz stwierdził, że to rwa kulszowa i zaczęłam leczenie zastrzykami, dodatkowo udałam się na masaże raz w miesiącu. niestety ból coraz bardziej potęgował i przeniósł się na nogi. Ból jest rwący i ciągły. Dodatkowo cały czas jestem śpiąca, położe się i już zasypiam, pomimo, że spię w nocy 8,5 godziny. Wyniki tsh i na cukier w normie. Co może być przyczyną złego samopoczucia?

Witam,
na początek należałoby wykonać rtg kręgosłupa i sprawdzić co się dzieje. Ponadto jeśli decyduje się Pani na rehabilitację to aby była ona skuteczna musi być systematyczna tzn. minimum 3x w tygodniu, warto połączyć masaż z ćwiczeniami dobranymi do Pani dolegliwości.
Pozdrawiam