Bóle pleców, ucisk w brzuchu i krwawienie z odbytu

PROSZĘ O PORADĘ LEKARZA ONKOLOGA JESTEM ROK PO OPERACJI Z POWODU RAKA TRZONU MACICY OPERACJA POLEGAŁA NA USUNIĘCIU NARZĄDÓW RODNYCH I WĘZŁÓW CHŁONNYCH NIE MIAŁAM RADIO ANI CHEMIOTERAPII A TERAZ CZĘSTO BOLĄ MI PLECY CZUJĘ UCISK W BRZUCHU I KRWAWIĘ Z ODBYTU Z TEGO POWODU MIAŁAM WYKONANĄ KOLONOSKOPIĘ ALE LEKARZ MUSIAŁ PRZERWAĆ GDYŻ MAM DUŻO ZROSTÓW I BARDZO POSKRĘCANE JELITA I DALSZE BADANIE GROZIŁO PRZEBICIEM JELIT BOJĘ SIĘ ŻE TO WZNOWA CZY POWINNAM MIEĆ WYKONANY REZONANS CZY PET BŁAGAM O POMOC

Proszę zgłosić się do ośrodka leczącego w celu wykonania badań umożliwiających postawienie właściwej diagnozy. Nie można wykluczyć żadnego scenariusza czytając opis.