Bóle prawego pośladka u 19-letniej osoby

Witam Mam 19 lat i od jakiś 2/3 dni zmagam się z bólem prawego pośladka i prawej nogi, gdy siedzę czasami, gdy stoję i leżę.Czasami bolą dwa pośladki, ale to rzadziej.Co to może być?Jak się tego pozbyć?Nie dźwigałem nic ciężkiego ostatnimi czasy.Parę miesięcy temu też to miałem , ale potrwało gdzieś z tydzień i przeszło.Nie umiem się dobrze zgiąć. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. proponuje udać się do lekarza rodzinengo.