Bóle stawów, punktowe zgrubienia na żyłach i badania moczu

Brakuje mi łez pobolewuja mnie stawu chrupie w szyi., a najwiekszy problem to na żylach na nogach i rekach jak np cos dzwigne tworza sie bąble takie uwpuklenia jakby zylaki miekie uwpuklenia na źyłach punktowo pogrubione.,. Badania mocz ok poza licznymi fosforanami bezpostaciowymi bilirubinabezpoś 0,33 norma <0.3 bialko crp0,41<5czynik reumatoidalny RF 29,02norma [<14] i obecnosc przeciwcial przeciwjadrowych DFS70 w mianie1:320 dajacych na kom HEp-2 obraz swiecena ziarnisty.Do lekarza mam za3 T

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać sie do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozna zdecydowac o rozszerzeniu diagnostyki i ewentualnym leczeniu.