Bóle ud podczas dotyku u 67-latki

witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Mam 67 lat. Od ok pół roku mam ogromny problem, bardzo bolą mnie oba uda ale tylko przy dotyku i ucisku na zewnętrznej stronie nóg, nie mogę leżeć na obu bokach. Podobno jest to "kretarz", w trakcie brania NIMESTILU, KETONALU, DICLOFENAKU, ból jest mniejszy, a jak zakończę to ostry ból powraca. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam cieplutko.

Czasami gdy ból występuje pod wpływem lekkiego dotyku możemy ten ból nazwać neuropatycznym. W tej sytuacji niewiele pomogą powszechnie stosowane leki przeciwbólowe, w leczeniu stosuje się leki przeciwdepresyjne ( np venlafaksynę) albo przeciwpadaczkowe ( np gabapentynę), oczywiście w odpowiednich dawkach.
Podała Pani zdecydowanie za mało danych dotyczących bólu, jego charakteru okoliczności występowania oraz innych chorób by móc postawić diagnozę dotyczącą rodzaju bólu.