Bóle żołądka i odbijanie

WITAM SERDECZNIE.Bardzo proszę o pomoc bo już chyba popadłam w depresję ..mój problem zaczął się jakieś dwa miesiące temu na poczatku jakoś to lekceważyłam myślałam że przejdzie ale nie ..a więc często bolał mnie żołądek ...ataki były raz mocniejsze raz słabsze obecnie wciąż mi się odbija po każdym posiłku lub łyku wody ..co kolwiek nie zjem staram się jeść powoli ale to nic nie daje ..chudnę w tydzień 2 kg..czuję kulkę w gardle..nie mam helikobactera .pomocy mam lek domperidon przepisany

Witam,
jeżeli jest to podłoże psychiczne,proszę skorzystać z kontaktu z psychoterapeutą.Być może okoliczności życiowe powodują objaw somatyczny,jako swoisty "język ciała"pod którym ukrywa się kłopot w relacjach/np.przyjmowania /.
Problemy zdrowotne współistnieją z problemami psychologicznymi i pod wpływem czasu mogą zaburzyć stan fizyczny organizmu.
Pozdrawiam i zachęcam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza