Bolesność brzucha, karmienie piersią a kamienie w woreczku żółciowym

Od 4 miesięcy boli mnie brzuch na wysokości żołądka z lewej strony,kłuje,promieniuje do pleców,nasila się w nocy.I podobnie z prawą stroną tylko wtedy robię się żółta .Na USG wykryto kamień w woreczku żółciowym 1cm.Mam pakowate żółte stolce i zostawiają ślad na muszli jakby były tłuste.Lekarz rodzinny mi niepomógł bo karmie piersią a badania robię sama prywatnie .Na gastologa musze czekać 4 tyg.Co moge jeszcze zrobić?i co to może być?Jestem 6 miesięcy po porodzie i z każdym dniem żle sie czuj

Renata GrzechociĹska

Proponuję przyspieszyć wizytę u gastrologa albo udać się do chirurga. Wszelkie objawy spowodowane są najpewniej obecnością złogu w drogach żółciowych.