Bolesność lędźwi a możliwe dolegliwości

Witam.Pracuje fizycznie.dwa tyg.temu w doble plecow ledzwi prawej strony zlapal mnie nagle ostry bol.Przeszywal do posladka i prawej nogi.Nie moglam sie schylic ani ruszyc.na lezaco zawiezli mnie do lekarza.Dostalam stilne leki ktore biore do dzis bo bol pozostal.Rtg bez zmian w kregoslupie.Jakie badanie pokaze co sie tam dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że najlepszym badaniem byłby rezonans magnetyczny. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.