Bolesność podbrzusza u 24-letniej osoby

Witam, od paru miesięcy czuję dyskomfort w prawej części podbrzusza, któremu czasem towarzyszy lekkie pobolewanie prawej pachwiny pachwiny. Także w tej pachwinie od czasu do czasu czuję jakby mi coś strzelało. Zauważyłam również, że brzuch po tej stronie gdzie czuję dyskomfort jest jakby lekko wciągnięty. Występuje to mniej więcej w odległości dwóch palców na wysokości kości biodrowej. Również w tym miejscu czuję pod skórą pękające pęcherzyki. Objawy te nie występują cały czas Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonanie badania USG. Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu trudno jest mi zaproponować możliwą przyczynę.