Brak echa serca w 7. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 7tc, 3,5 cm. Na wizycie brak echa serca. Dr powiedzial iz niepokoja go "echa" wokol zarodka. Wygladaja jak spirale, poszarpane. Nie mam zadnych dolegliwosci. Zrobilam 1 bhcg wynik 50 000.Kolejna w przyszlym tyg. Lekarz dal do zrozumienia ze nie jest dobrze. Co to znaczy> Skad te "poszarpania" co moga oznaczać? czy brak bicia serca w 7tyg to bardzo złe rokowania>\? proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Około 6 tygodnia ciąży powinni być już uwidocznione bicie serca w badaniu USG, wiadomo że różnie dziecko może się ułożyć itp więc spokojnie należy wykonać kolejne badanie w tym tygodniu łącznie z beta-hcg. Co do "poszarpania" bez obejrzenia zmian ciężko jest coś więcej powiedzieć.