Brak miesiączki i złe samopoczucie po odstawieniu tabletek hormonalnych Harmonet

od pół roku biorę Harmonet. Po ostatnim opakowaniu czuję się fatalnie, ciągnięcie w podbrzuszu od tygodnia, brak miesiączki, ostatnia była 1.10.14. Mdłości, wrażliwe piersi. Czy jest możliwość , że jestem w ciąży? Testy wychodzą negatywne. ostatnią tabletkę wziełam pona d tydzień temu i od tego czau kilka razy współżyłam ze swoim partnerem.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę kontrolną u lekarza ginekologa, który będzie mógł wykonać odpowiednie badanie ginekologiczne oraz ewentualne badania dodatkowe. Pozdrawiam.