Brak okresu i silne zaburzenia lękowe

Witam już od trzech miesięcy nie miesiączkuje )ciąża nie wchodzi w gre) mam problem ponieważ musiałabym sie udać do ginekologa ,ale jest problem cierpię na tak silne lęki ,że od paru lat nie wychodzę z domu nigdzie po wzięciu podwójnej dawki leków i tak mam problem .Wyjezdzam z mamą to co pod górkę wjeżdzamy to zaczynam mieć lęki ,a chodzic to chodzę jak pijana mam 25 lat co mam zrobić ? proszę o pomoc albo wskazówkę pozdrawiam

Dzień dobry!

Konieczne jest podjęcia leczenia zarówno psychiatrycznego, jak i psychoterapeutycznego. Część lekarzy i psychologów oferuje wizyty domowe. Zachęcam do zorientowania się w takich możliwościach w Pani okolicy.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie,

bardzo proszę niezwłocznie poszukać pomocy dla siebie (wizyty domowe lub przez internet jak sugerowała powyżej Pani J. Piątkowska). Życie od paru lat w sposób jaki Pani opisuje, musi być bardzo trudne i obciążające, zarówno dla Pani jak i dla Pani najbliższych. Proszę się skonsultować z Pani lekarzem (np. tym, który przepisuje Pani leki) i podjąć działania, aby sobie pomóc.
Stan w jakim się Pani znajduje, jest jak najbardziej do opanowania, przy skutecznej, systematycznej pomocy psychoterapeuty (przy wsparciu z psychiatrą, który może wypisywac leki).

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
Katarzyna Włoch
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl

Proszę koniecznie się zgłosić na psychoterapię. Zaburzenia lekowe i nerwicowe najlepiej leczy się tą metodą. W niektórych przypadkach warto włączyć farmakoterapię, która przepisuje lekarz psychiatra, warto przemyśleć umówienie się na konsultację.

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń lękowych jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam. Poza leczeniem w formie ambulatoryjnej, może Pani również rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym (np.: Szp. Uniwersytecki w Krakowie, oddział p .psychodynamicznej).