Brak okresu i wskazania do stosowania Daylette

Witam, byłam zmuszona wziąć Escapelle w 16 dniu cyklu,po tygodniu od zażycia pojawiło się plamienie,które trwało ok.4 dni, zaniepokojona brakiem miesiączki poszlam do lekarza,który przepisał mi Luteinę 50 pod język 2 tabletki na noc przez 3 dni,w ciągu 3-4 dni miała wystąpić miesiącz-nie wystąpiła, ale były plamienia 4 i 7 dzień od odstawienia. Dziś jest 8 dzien od ostawienia,a 49dc endometrium pogrubione, a lekarz kazał mi zacząć brać Daylette.Co robić?Zacząć brać,czy iść do innego specjalisty

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza . Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.