Brak okresu po 6. blistrze Levomine

Witam. Jutro kończę brać 6 blister tabletek Levomine, lecz po 5 blistrze nie dostałam okresu w trakcie przerwy, tylko wcześniej i teraz się martwię, bo nic nie wskazuje na to, że i teraz po 6 blistrze dostanę okres, gdyż nie mam żadnych bóli brzucha, gdzie zawsze one występowały. Co robić ? :( Zacząć 7 blister po przerwie, jeśli okres nie wystąpi, czy w ogóle przerwać branie tabletek ? :( A do gina nie mogę iść, ponieważ wolne miejsca są dopiero w styczniu. :( POMÓŻCIE !

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję jednak udać się do ginekologa. Bez badania lekarskiego niewiele można powiedzieć. Nikt nie widząc pacjenta nie określi konieczności odpowiednich zaleceń lekarskich.