Brak okresu po łyżeczkowaniu jamy macicy

Witam! 22 listopada miałam łyżeczkowanie macicy. Byłam w 12 tc, niestety ciąża obumarła. Miałam plamienie do 4 dni po zabiegu i od tamtej pory nie miałam jeszcze miesiączki. Na pewno nie jestem w ciąży, bo mąż stosuje prezerwatywy, poza tym czuje się normalnie, nie mam żadnych objawów, które mogłyby wskazywać ciąże. Minęło już 6 tyg. od zabiegu i nic. Co mam zrobić, żeby wywołać miesiączkę? Próbowałam brać polopirynę i moczyć nogi w gorącej wodzie, ale nic nie pomaga.

Proszę Pani, po pierwsze po poronieniu i wyłyżeczkowaniu jamy macicy nie należy współżyć aż do czasu wystąpienia miesiączki. Jeśli nadal miesiączki nie będzie proszę zgłosić się do ginekologa. Próby wywołania miesiączki opisanymi sposobami nieco mnie zaskakują w XXI wieku.