Brak poprawy w leczeniu nadżerki

Kilka miesięcy temu wykryto u mnie nadżerkę (z tego co pamiętam 2 stopnia) - w tamtym czasie nie brałam jeszcze tabletek antykoncepcyjnych więc wykluczam tę przyczynę. Lekarz przepisywał mi kilkakrotnie Clortimazolum,Gynalgin,Gynazol,Nystatyne (dopochwowo) jednak co wizytę słyszę,że nie ma poprawy. Mam stałego partnera,od ostatniej kuracji Nystatyna postanowiliśmy ograniczyć sex żeby się na spokojnie wygoiło - nic z tego. Mam niespełna 20 lat i bardzo mnie to niepokoi..Jak mogę to wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Czy była cytologia ? Proponuje konieczńie zgłosić sie do lekarza ginekologa.