Carcinoma lobulare invasivumNG2 Rer w biopsji gruboigłowej

mam 88lat w biopsji gruboigłowej prawej piersi stwierdzono carcinoma lobulare invasivumNG2 Rer( ) Alfred3 5,Rpr( ) Alfred 3 5, Her2 negatywny(0) jakie mam szanse czy wytrzymam chemioterapię,czy zostawić to w spokoju i cieszyć sięresztą życia.

Proszę omówić tę sprawę z lekarzem , który będzie planował leczenie. Nie znam Pani stanu og. ale wnioskuje , że jest b.dobry, nie znam wyników innych badań - nie mogę więc autorytatywnie odpowiedzieć! Myslę jednak , że leczyć się zawsze jest warto! zż