Centymetrowy pęcherzyk a potwierdzenie ciąży

dzień dobry mam takie pytanie otoż ostatnią miesiaczke miałam 2-4września moje miesiączki są nie regularne byłam dziś u ginekologa potwierdzić ciąże a on do mnie mówi że jest pecherzyk centymetrowy i kazal przyjsc za dwa tygodnie co ja mam myslec wychodzi ze to muz 6-7tydzien prosze o porade

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Aby potwierdzić ciążę w badaniu usg konieczne jest uwidocznienie akcji serca. Musi Pani poczekać te 2 tygodnie ( być może do jajeczkowania i zapłodnienia doszło później-zostało przesunięte to w czasie i dlatego jest to za wczesny etap aby zobaczyć akcję serca). Pozdrawiam