Ciągły ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i szyjnym

Witam, w tym roku skoncze 28 lat mam dwojke dzieci 4 latka i 11 m-cy. Moj problem polega na ciągłym bolu kregoslupa odcinek lędźwiowyi szyjny. Ostatnio dołączył się ból kolan. Mialam robione Rtg w opisie byla skoloioza prawa dorbne osteofity zestpol bastrupa itd. Lekarz rodziny tqierdzi ze to dyskopatia. Czy cale zycie bede meczyc sie z bolem i co robic zeby funkcjonowac z corkami. Za miesiac mam pierwsza wizyte u neurologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest badanie neurologiczne, ewentualnie potem powinna udać się Pani do lekarza ortopedy i lekarza rehabilitacji medycznej aby ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.