Ciągły ból pod łopatkami z tyłu żeber

Od dwóch miesięcy mam ciągły ból pod łopatkami, z tyłu żeber. Mocno się nasila przy skrętach tułowia, tak że aż zatyka z bólu. Ćwiczę jogę, RTG kręgosłupa nic nie wykazało. Od jakiegoś czasu budzę się też kilka razy w nocy od bezdechu i okropnie mną ,,rzuca" podczas zasypiania. Od pół roku cierpię na nerwicę lękową. Nie wiem czy to ma związek z bólem, ale nic nie pomaga. Mam 21 lat. Czytałem na forum, że jeden mężczyzna miał identyczne objawy i żaden lekarz nie był go w stanie zdiagnozować.

Witam. Opisane objawy mogą mieć charakter psychogenny. Myślę że w tej sytuacji warto zgłosić się do psychiatry lub psychologa.