Ciągnący ból od brzucha do kolana podczas miesiączki

Prosze o pomoc :( nie wiem co mi jest ani ja ani lekarze mnie badający. Mam ostre bóle podbrzusza. Najcześciej podczas miesiączki po lewej lub prawej stronie i ból ciągnie aż do kolana. Jest nie do zniesienia. Byłam juz 2 razy w szpitalu przez to,bo od 1 w nocy do 8 rano ból nie przechodził pomimo wzięcia leków i kropli, które mi na ogół jeszcze z pol roku temu pomagały. Pisząc, ze ból jest nie do zniesienia nie przesadzam. W nocy nie moge spać, płacze i skręcam sie z bólu. Krew wszystko dobrze.

Musi Pani być badana przez lekarza w rejonie. Informacje przez Panią podawane są zbyt skromne, by sugerować jakąś patologię.