Ciąża po nowotworze piersi a wyniki badań

Jestem w 22 tygodniu ciąży,jestem także po nowotworze piersi. Martwią mnie moje badania ogólne moczu a właściwie stan erytrocytów 10/ul przy normie <5, poza tym wszystkie inne parametry w badaniu golnym moczu są OK. Ponadto morfologia z rozmazem też nie najlepsza: Leukocyty 12,2 tys/ul - przy normie 4,0-10,0 Erytrocyty 3,50 - 4,20-5,40 Hemoglobina 11,7 g/dl - 12,0-16,0, Hematokryt 32,8%- 37,0-50,0,MCH 33,4 pg-24,0-32,0, MCHC 35,7.Co powinnam zrobć, co to znaczy, czy powinnam się niepokoić?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie powinna Pani zgłosić się do lekarza celem zdiagnozowania przyczyny krwinkomoczu oraz leczenia anemii. Bez dodatkowych badań nie jestem w stanie udzielić bardziej szczegółowych informacji.