Co mogą oznaczać bóle głowy i guzki pod skórą?

Witam. Mam 34 lata od ponad pół roku cierpię na bóle głowy, wymioty i straciłem ponad 15 kg wagi. Pojawiły mi się też na nogach podskórne guzki. W czasie wakacji przebywałem na wyspie Teneryfa . Prześwietlaną miałem już głowę wynik jej to: w sąsiedztwie tylnej odnogi torebki wewnętrznej po stronie prawej pasmowate hyperdensyjne obszar o dł. 5 m, mogący odpowiadać malformacji naczyniowej . W wyniku ostatnich badań w tym usg jamy brzusznej stwierdzona została powiększona śledziona z drobnymi obszarami echoujemnymi, złogi w obu nerkach, nieznacznie powiększony gruczoł krokowy. Zostałem skierowany na rezonans jamy brzusznej lecz z powodu słabych wyniku krwi nie może on się odbyć: cholesterol całkowity 190,44h, cholesterol hdl 19,17 cholesterol ldl bezposredni 134,68, cholesterol ldl wyliczany 125,87, tróglicerydy 226,99, białko c-reaktywne 16,23, kreatynina 1,59, gfr 53,24, kwas moczowy 11,08, psa całkowite 1,330, eo% 5,80 h, eo 0,51h, odczyn biernackiego 30h. Proszę o jakąś poradę, wymioty powracają co kilka dni, cierpię na ogólne zmęczenie..

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u internisty i lub lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie, sądzę że może być wskazana hospitalizacja.