Co mogą oznaczać guzy na głowie po zszywaniu rany?

Witam. 2 tyg temu dostałem szklankă w tył głowy, mieszkam w niemczech odrazu poszedłem do szpitala zdesynfekowano mi rane i założono szwy. Po 14 dniach zdjąlem szwy lecz na gałowie w miejscu ran wyczuwam guzy. Co to może być

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pana opisu trudno to jednoznacznie określić. Mogą to być po prostu szwy lub fałdy skóry, dodatkowo miejsce może być zmienione zapalnie. Konieczna jest ocena w trakcie wizyty. Może pan to omówić ze swoim lekarzem prowadzącym.