Co może być przyczyną moich duszności?

Witam. W lipcu zeszłego roku zakupiłam niestety przez internet surbitramine. Po 4 dniach przyjmowania pojawiła się duszność, problem ze złapaniem głębokiego oddechu. Natychmiast odstawiłam tabletki! Dodam ze około miesiąc wcześniej odstawiłam leki na depresje - Aciprex. Niestety duszności powracają cyklicznie. Czasami szybko mijają a czasami trwają nawet około tygodnia i z dnia na dzień są silniejsze aż nawet powodują zawroty głowy. Byłam u wielu lekarzy. Sprawdzano serce - ekg ok, podejrzewano refluks - co potwierdziła gastroskopia, astmę - spirometria ponad normę, prześwietlano płuca - wszystko w normie. D-domeny w górnej granicy ale w normie. Duszności są bardzo uciążliwe i poważnie zaczynam się obawiać skutków własnej głupoty... proszę o podpowiedz czego szukać, jakie badania robić... czasami pobolewa mnie lewa strona klatki piersiowej, promieniuje do lewej reki. Często kłuje mnie Z prawej strony głowy (wysokość skroni, czoła-te okolice). Mam dość dużo stresów wiec zakładam ze cześć dolegliwości może mieć z tym związek. Dodam tylko ze wszyscy lekarze otrzymali informacje o tym jakie środki przyjmowałam.

Nie powinna Pani stosować leczenia na własną rękę, proszę to uzgadniać z lekarzem prowadzącym. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.