Co może oznaczać ból brzucha, biegunki oraz krew w kale?

Witam Od dłuższego czasu zdarzało mi się, że brzuch bolał mnie po śniadaniu, ale zawsze tłumaczyłem sobie to stresem związanym ze szkołą (który jest ogromny), bardzo często zdarzały się biegunki i nieregularne wypróżnianie. Trwa to ponad rok. Czasami zdarzyło mi się obserwować jak wygląda mój kał i jego konsystencja czasami rzeczywiście była dziwna, postrzępiona itp. ale to co dzisiaj zobaczyłem mnie przeraziło. Po obiedzie poczułem ogromny ból brzucha, kłucie. Musiałem szybko udać się do toalety, niestety nie byłem w domu tylko prowadziłem i po ok. 15 minutach udało mi się wypróżnić. To co zobaczyłem możecie ujrzeć na zdj (przepraszam za udostępnianie takich treści ale jestem przerażony) Kał przypomina bardziej śluz niż kał, do tego skrzepy ciemnej krwi. To zdjęcie jest z 2 wizyty w toalecie... Za 1 razem było to samo. W głowie najgorsze scenariusze. Udam się do lekarza w najbliższym możliwym terminie, ale proszę o chociaż przybliżenie możliwości chorób z takimi objawami. To co w internecie, pasuje wszystko i to to, co najgorsze. Jeszcze raz przepraszam ale i dziękuję za ewentualne odpowiedzi https://imgur.com/a/bNlNOX0 około miesiąc temu przyjmowany lek na boleriozę, antybiotyk 7 dniowy sumamed poza tym wyniki krwi wszystko w normie, wykonane około miesiąc temu

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie dolegliwości mogą być związane np. z chorobami zapalnymi jelit czy polipami. Najlepiej będzie jeśli uda się Pan do lekarza. Nowotwory jelita grubego zazwyczaj dotyczą osób w podeszłym wieku, także nie powinien Pan snuć czarnych scenariuszów na zapas.