Co może oznaczać ból w nadbrzuszu u 28-latki?

Witam od dwoch dni boli mnie nad brzuchem a takze caly pas zoladek.czuje taki ucisk w gorze brzucha jakby mi kleszczami ktos gniotl.do tego promieniuje mi plecow. Pilam juz nospe kilka razy leki inne ale nic nie pomaga prosze mi poradzic co to moze byc. mam 28lat tylko prosze nie pisac ze mam isc do lekarza bo to nie porada.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można udzielić porady bez badania lekarskiego przy takich objawach i tak nie specyficznych objawach , mogą być to pierwsze objawy np ostrego brzucha a także np zapalenia błony śluzowej żołądka itp