Co może oznaczać mój wynik histopatologiczny?

Witam serdecznie, mam ogromną prośbę żeby ktoś mi pomógł, powiedział co oznacza wynik histopatologiczny: ENDOMETRIUM SECRETANS ET FRAGMENTA MYOMETRII? Mam ból brzucha zlokalizowany między koscią biodrową a pempkiem po środku. Byłam badana ginekologiczne i po pierwszym badaniu wszystko było bez zmian ginekologicznych a kilka godzin po tym badaniu zaczęła płynąć "woda, płyn" przezroczysty (woda) z dróg rodnych po dwóch dniach przy ponownym badaniu ginekologicznym okazało się że macica jest cała wypelniona tym płynem i trzeba łyzeczkowac bo dosłownie nieustannie się lało i przy tym wszystkim nadal utrzymuje się ból brzucha. Byłam również badana przez kilku chirurgów i żaden nie stwierdził zmian nieprawidłowych w jamie brzusznej oprócz powiekszonej macicy no i "brzydko w niej jest nadal" obrazowo nadal to wyglada jakbym była znów do łyzeczkowania, ale nie leje sie już ta woda tylko plamie w kolorze (brąz, zieleń, czerwień) naprzemiennie.. dodam że po dziś dzień nadal ból brzucha trwa, ten ból jest tempy..

wynik oznacza endometrium w fazie sekrecji wraz z fragmentem miometrium- wynik jest prawidłowy