Co może sygnalizować nieustępujący, kłujący ból brzucha ?

Dzień dobry, od jakichś 4 tygodni dręczy mnie kłujący ból brzucha po lewej stronie, czasami zdarza się także po prawej. Jakieś trzy tygodnie temu miałam zapalenie nerek, które już zostało wyleczone, antybiotyk, który brałam powodował wzdęcia, które ustały w krótkim czasie po jego odstawieniu, dokuczają mi jeszcze lekkie zaparcia. Nie jestem w ciąży, a okres miałam jakieś 4 dni temu - co może być ich przyczyną ? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? Czy można najpierw spróbować wyleczyć się jakimiś domowymi sposobami?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Jeśli miała Pani problem z nerkami to może ma Pani kamienie w nerkach i któryś z nich utknął w moczowodzie. Dolegliwości mogą też pochodzić z jajnika np przy skręcaniu się torbieli.
Powinna Pani zgłosić się do lekarza i wykonać badania m in USG narządu rodnego i jamy brzusznej.
Z poważaniem