Co oznacza ALT powyżej normy przy leczeniu padaczki?

Witam. 1,5 roku temu zdiagnozowano u mnie padaczke i zacząłem leczenie Depakine. Czytałem o skutkach ubocznych zażywania tych leków ale na początku nic się nie działo, aktualnie mam duży problem z jedzeniem. Gdy tylko zjem coś smażonego lub ciezkostrawnego jest mi od razu niedobrze, wczoraj zjadłem kilka 'stripsów' i w nocy wymiotowalem. Robiłem sobie badania i wyszło mi ALT powyżej normy, i mam pytanie co mam zrobić w takim wypadku? Dieta? Jakieś leki? A może jeszcze coś innego.Z góry dziekuje

Witam!
Może być podrażnienie wątroby po lekach, ale także po tych różnych świństwach smażonych na "niezniszczalnych olejach". Lekarz leczący powinien skorygować leczenie, a Pan skorygować swoją dietę!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.