Co oznacza kłucie brzucha po posiłku u 22-latka?

Witam jestem mężczyzna 22 lata prawie. Od czerwca zmagałem się z hemoroidami ale we wrześniu poszedłem do protologa i wszystko minęło jak palcem ująć. Ale teraz mam inny problem. Otóż taki mam raz zaparcia a raz normalne stolce. Mam wzdęcia. Mam też bóle brzucha w różnych miejscach to jest ból taki Kujacy ale da z nim radę normalnie żyć. Ale np jak jem posiłek to mnie nic nie boli ani nic. Ale zaraz po posiłku jakieś 30 min znów na jakiś czas coś mnie ukuje. Żadnej gorączki wymiotów krwi w stolicu nic z tych objawów tylko to co wymieniłem. Czy może być jakaś bakteria czy jakaś choroba? Pozrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonać usg jamy brzusznej oraz podstawowe badania z krwi. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza gastroenterologa,