Co oznacza mała macica w przebiegu ciąży?

Witam serdecznie mam pytanie około godziny temu wróciłam od ginekologa jestem obecnie w 18 tc ciazy. Moja gin po zbadaniu mnie powiedziała że mam mała macice. Czy to oznacza coś poważnego? Zapytałam się jej Ale powiedziała mi że widziała bijące serduszko i maluszek się ruszał. Polowkowe mam za 2 tyg ale się dręczą ta mala macica z natury jestem szczupła urodziłam już 2 dzieci to 3 ciąża. Czy warto jest się tym przejmować?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nie warto proponuje spokojnie poczekać do następnego usg