Co oznacza pojawienie się guzka po brodawką i czy jest on niebezpieczny?

Witam, mam 21 lat, jestem osobą młoda, uprawiająca sport. Nie tak dalej jak rok temu pojawił mi się w prawej piersi tuż pod brodawka guzek. Nie wyczulam go wczensiej, gdyż nie jest on raczej tuż pod skórą, bo żadnego zgrubienia na piersi nie widać. Odczuwalam czasem sporadyczne bóle, ale tłumaczyłam to sobie zbliżającą się miesiączka. Jednak nie określe czasu kiedy, ale pojawił mi się również drugi guzek większych rozkładów w górnej części piersi, go jest już łatwiej wyczuć, lecz nie czuje żadnych boli Myślalam wczensiej że być może gruczoły mi się powiększyła lub coś innego, mniej poważnego. Tylko że od jakiegoś czasu pojawiła mi się pod prawa pachą ciemno brązowa kreska, dość szeroka Myślałam, że być może jest to przez dezodorant, więc go odstawilam, jednak. To nie zniknęło, jest nadal i co nieco ciemnieje. Proszę mi powiedzieć czy to może mieć jakiś związek z tymi guzkami?. Mam także od czasu do czasu bóle mocne bóle w prawej ręce, ale być może pojawiają się przez moją pracę, gdyż dużo dźwigam. Wiem, że ni jak się to ma od prawdziwej wizyty u lekarza, ale być może dzięki temu pójdę bardziej spokojna na wizytę. Czy może mi dolegac coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne usg i konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć