Co oznacza przelewanie w jelitach?

Od trzech dni doskwiera mi pomiędzy mostkiem a pępkiem silny ból i Skręt żołądka cały czas słychać przelewanie w jelitach. Towarzyszą temu bardzo silne mdłości, zaparcia, niemożność wymiotów oraz ból głowy. Staramy się wymuszać wymioty aby lepiej się poczuć, ale jest to bardzo ciezkie, gdyz nie mam czym wymiotowac.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższej opisany objawy nie są specyficzne i mogą wynikać z wielu przyczyn. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć