Co oznacza przełyk o symetrycznym świetle i prawidłowej śluzówce?

Proszę o interpretację wyniku gastroskopii:Przełyk o symetrycznym świetle i prawidłowej śluzówce.Wpust bez zmian.Linia Z położona powyżej poziomu rozwoju przełykowego prawidłowa.Żolądek podatny na insuflację i regularnej fali perystaltycznej.Fałdy żolądkowe ròwne i gładkie.Błona śluzową żołądka w części przejdźcie rynkowej o cechach stanu zapalnego.Odźwiernik kształtny i drożny.Opuszka dwunastnicy,część zstępująca bez zmian.Gadtroskopia odwrócona -wpust,dno w inwersji bez zmian. Proszę o odpowiedź na e- maila.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości ? Jaki wynik testu ureazowego ? Opis wskazuje na zapalenie błony śluzowej żołądka a czy zostały pobrane wycinki ?