Co oznacza silny pisk w obrębie głowy u 31-latka?

Witam. Mam 31 lat i odkąd wprowadziłem się do nowego domu który zakupiliśmy z żona mam pisk w głowie i mroczki przed oczami, czasami uczucie duszności czy jak bym miał coś w gardle, raz po raz zakołata mi serce. Byłem u laryngologa wszytko ok, byłem u okulisty na badaniu dna oka wszystko ok, miałem robione ekg serca i echo serca czy usg serca wszystko ok, badania krwi łącznie z bolerioza zapaleniem wątroby i jakieś badanie napowietrzenia krwi czy coś takiego i wszystko ok, usg brzucha i nerek wszystko ok. Byłem 3 razy na SOR bo miałem atak tak serce mi kołatało myślałem ze umrę gdy doszedłem na izbę przyjęć wszystko mi przeszło badali serce i jeszcze coś i nic nie znaleźli. Dodam ze po wypiciu paru piw na drugi dzień pisk jest jakby silniejszy.

Lek. Paweł Szadkowski

Pana objawy z dużym prawdopodobieństwem mają tło psychogenne. Sugeruję udać się na konsultację do lekarza psychiatry.