Co oznacza to drętwienie ciała?

Witam. Zdretwialo mi polowa ciala tak jak by mnie przecieli na pol. Znalazlam sie w szpitalu. Dostalam sterydy.po tyg dopiero zaczely dzialac i pomagac by cialo moglo wracac do sprawnosci.lecz reka nie wrocila i tu jest problem.poniewaz mialam roznego rodzaju badania.mam ognisks w mozgu i w szyjnym jedno ognisko i ubytek w rdzeniu kregowym.stwierdzili lekarze. sm.lecz trzeba czekac na rzut kolejny by to potwierdzic w 100 procentach.na bolerioze zrobilam duzo badan.wykluczyona.ale wracajac do reki ktora zostala zdretwiala nadal po pol roku. Lecz teraz ta reka w dzien jest zdretwiala a gdy klade sie na odpoczynek ona ustepuje.co to moze znaczyc? Wstaje i na nowo dretwieje i tak w kolo.

Ważne rozmowy i konsultacje z NEUROLOGIEM LECZĄCYM; Pisze Pani, że rozpoznano SM; Niedowład połowiczy ; stopniowo zmniejsza się w trakcie ćwiczeń... Do dalszej rehabilitacji i obserwacji neurologicznej !! " Znalazlam sie w szpitalu. Dostalam sterydy.po tyg dopiero zaczely dzialac i pomagac by cialo moglo wracac do sprawnosci.lecz reka nie wrocila i tu jest problem poniewaz mialam roznego rodzaju badania.mam ognisks w mozgu i w szyjnym jedno ognisko i ubytek w rdzeniu kregowym ; stwierdzili lekarze. SM .lecz trzeba czekac na rzut kolejny by to potwierdzic w 100 procentach.na bolerioze zrobilam duzo badan ; wykluczona."

Opis MRI do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie wyników przeprowadzonych badań i dostępnej dokumentacji lekarskiej, wyników badań; z obejrzeniem płytek z badaniem MRI !; Ważne opisy, płyty CD ; karty wypisowe, wyniki badań laboratoryjnych!!

Najważniejszy PACJENT i OBJAWY, dolegliwości, wywiad, Ważny stan ogólny i stan neurologiczny, tryb życia, współwystępujące schorzenia ; wyniki badań i zażywane leki; Ważny zawód , tryb życia i aktywność sportowa, dieta; nawyki; używki. Bardzo istotna ocena stanu emocjonalnego, nastroju, stresów, zaburzeń snu; Do pełnej kompleksowej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań i pełną dokumentacją

Pozdrawiam i zapraszam