Co oznacza wydłużenie latencji końcowej?

Mam 27 lat wszystko zaczęło się ponad rok temu od boli w ledzwiach prawa strona.Lekarz rodzinny ortopeda badanie Mri kręgosłupa nic wielkiego nie wyszło,jedna rehabilitacja drugą trzecią żadnego efektu pojawia się ból szyji teraz obaj głowę j cała prawa rękę.Zrobilem badanie na bolerioze wynik negatywny badanie crp wynik negatywny.Bylem również na badaniu Emg reki j nogi prawej wynik:W nerwie syrzalkowym i piszczelowym wydłużenie latencji końcowej.Rezonans magnetyczny oke.Brak stabilizacji w nodze,chodziłem na siłownię mam wrażenie jakby zniknęły mi w ledzwiach j szyji mięśnie. Ciężko pracuje na kopalni już brak mi sił nie jem nie śpię Pomocy!

Niech Pan poszuka terapeuty zajmujacego sie manipulacją powiezi. Jesli objawy zwiazane sa z aktywnością fizyczna ruchem lub pozycją ciała to mozna podejrzewać problem pochodzenia mechanicznego, jesli bol pojawia sie w roznych porach dnia niezaleznie od tego czym sie Pan zajmuje to pochodną moze być zapalenie. Jeśli rehabilitacja polegala na zabiegach fizykoterapii typu laser, tens lub pole mafnetyczne to tym bardziej.
Pozdrawiam
Starzyk Damian fizjoterapeuta
m.facebook.com/ReBalanceGabinet/