Co oznacza wynik badania ciąży w 6. tygodniu?

Witam. W 6 tygodniu ciąży z dnia na dzień przestałam odczuwać uciążliwe mdłości oraz piersi przestały mnie boleć. Dodatkowo skorelowane z zanikiem tych objawów było lekkie plamienie. Byłam u lekarza, zbadał mnie i nie widział nic pokojącego, ale zalecił abym przyszła na badanie usg dopochwowe. Wykonał je, stwierdził, że zarodek jest bardzo malutki, że widzi woreczek żółtkowy, ale jeszcze nie widać akcji serca. Wg badania był to 6t5d ciąży. Mam powtórzyć badanie. Czy mam się czym martwić?

Na pewno należałoby powtórzyć badanie USG przezpochwowe za około tydzień. Akcja serca płodu widoczna jest około 7 tygodnia ciąży.