Co oznacza wynik badania moczu u 32-latki?

Prosze mi odpowiedziec na pytanie co ten wynik moczu mowi.Barwa żółta,ph kwaśny,białko nb,glukoza nb,ciała ketonowe nb,urobilinogen w normie,bilirubina nb,azotyny nb,krew nb,nabłonki płaskie dość liczne w prep.nabłonki okrągłe4-6wpw,krwinki białe4-6wpw i poj zlepy,krwinki czerwone świeże3-4wpw,bakterie nieliczne w prep.Moge prosic co oznacza ten wynik bylabym bardzo wdzieczna za porade Natalia K. 32lat

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie sa objawy? Proponuje powtórzyć badanie jeszcze raz i udac sie do lekarza rodzinnego.