Co oznacza wynik gastroskopii w rozpoznaniu mikroskopowym?

Witam, właśnie odebrałam wynik gastroskopii, w rozpoznaniu mikroskopowym napisano : 1. prawidłowa błona śluzowa 2. nie znaleziono bakterii Helicobacter pylori 3. Obrzękła błona śluzowa typu żołądka z ogniskami nacieków zapalnych z granulocytów i limfocytów, bez metaplazji jelitowej czy cech dysplazji gruczołów. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to coś groźnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki dobre, opisano jedynie zapalenie błony śluzowej żołądka.
Pozdrawiam