Co oznacza wypadanie włosów i spadek wagi?

Szybka utrata wagi a wypadanie włosów Witam,od około miesiąca jestem na dość rygorystycznej diecie,jem tylko jabłka,serki wiejskie,jajka,gotowane piersi kurczaka i migdały.Od tego czasu zauważyłam nadmierne wypadanie włosów,nie mogę dać sobie z tym rady,wypada ich dziennie naprawdę dużo,ok 300/400.Co robić ? Dodam że przyjmuję witaminy i piję napary z pokrzywy ale to nic nie daje

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.