Co oznacza zniesienie lordozy w górnym odcinku?

Wiram, proszę o interpretacje wyników RTG kręgosłupa szyjnego. Zniesienie lordozy w górnym odcinku, wyostrzenie krawędzi trzonow c3-5 i wyrostkow haczykowatych c3-6. Powodem badania są silne bóle i zawroty glowy, mdlosci. Robilam juz TK zatok, morfologie, tsh, gastroskopie, bylam u laryngologa, gastrologa, ginekologa - wszystkie badania wyszly ok. Czy to moze byc przyczyna boli glowy, do jakiego lekarza mam sie udac. Nadmienie ze 26.02 mam wizyte u neurologa? Jakie sa metody leczenia takiego schorzenia?

Witam serdecznie,

Wynik badania RTG może tłumaczyć dolegliwości bólowe.
Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym lub neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.